Naar het schijnt, is zowel in België als in Nederland iets van een 7% van de bevolking met een eenzaamheidsgevoel opgeschept. Al de anderen geraakten niet van straat of werden ooit verliefd en hokken nu nog samen. :-)
Noteer evenwel dat zich eenzaam voelen iets totaal anders is dan sociaal geïsoleerd te zijn. Eenzaamheid is een emotie, sociaal isolement een situatie. Alleen-zijn kan op een aangename manier worden ervaren, daar waar met een eenzaam gevoel rondlopen juist het tegenovergestelde is.
Anders gezegd: zij, die niet langer met iemand samenhokken - zich niet eenzaam voelen, eerder vrijgevochten, mogen zich heel gerust 'gelukkig' prijzen.
Bovendien leidt eenzaamheid tot (de zoveelste) verliefdheid. :-) Niets met de ongekende 'liefde' te maken, waarover er misschien honderden of duizenden liedjes bestaan. Maar, zelfs de vereenzaamden werden in het verleden enkele malen droefgeestig bezongen. Denk aan Frank Sinatra, bijvoorbeeld...
Only the Lonely uit 1958 - met tekst
De Nederlandse Stephanie Strand bracht in 2012 het onderstaande uit...

En dan hebben we nog de onvergetelijke inbreng uit 1960 van Roy Orbison
Nog n'een klager uit 1962 :-)
Het origineel: ook uit 1962...

"Vind mensen, die in zichzelf zowel de motivatie als de aangeboren drijfveer hebben om aan hun Innerlijke Zelf te werken, en we zullen hen gidsen."
- DIMschool vzw, de énige gespecialiseerd in Zelfkennis, zijnde: het kennen van het Zelf -
- Ook kunt u via www.deinnerlijkemens.be met al onze activiteiten kennismaken -
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
En, voel jij je geroepen om Spiritualia te sponsoren?
Klik dan op deze link. Alvast bedankt!
Overschrijven kan ook via: IBAN: BE22 7795 9845 2547 - BIC: GKCCBEBB
- Indien je zo'n (bak)steentje bijdraagt, ook via een aankoop of een Zoek&Vind abonnement, mogen we dan jouw naam hieronder publiceren? Laat het ons weten!

- Ook kan je dus in onze webshop iets aankopen, waaronder:
Archetypen vragenlijst
Kristallen schedels
Pendels
Purperen plaatjes
Wierook & Benodigdheden
Voor de 'Zoekers naar hun Innerlijke Waarheid' is er...: Eclecticus!
En, dan heb je nog ...
DIMschool biedt 10 interessante privé-sessies aan waaruit jij kan kiezen!
Dossier Zelfkennis: Over de Handleiding Pendelen van A tot Z
'Eclecticus': een korte introductie…
Wat is jouw Archetype ? En, ken je ook die van jouw partner?
Een Cursus in Wonderen - A Course in Miracles: een introductie.
Interesse in Kabbala en de Boom des Levens?
Pssst! Jij, ja jij! Leren werken met Runen?… De handleiding is beschikbaar!