ProfielWie ben ikMijn interessesMijn poëzieBerichtenVriendenBeheer

Dossier Azië: Bye, bye vrouw - Hello Dolly !

Angelus Auteur
Angelus

Geplaatst op
dinsdag 29 december 2009 5:00
Wat voor de één werkt, werkt niet voor de ander. Ik schreef reeds meermaals dat Liefde ongekend is, met als gevolg: onbemind. Maar als het op liefde aankomt, ontmoeten mensen elkaar voor één ding, en dat is seks en alles wat daaromheen draait. Hij, of zij, die dit ontkent, weet het natuurlijk beter.

Zo kunnen mensen elkaar in een shopping center ontmoeten, in een taverne, op een feestje, in een kerk, via een dating site, enzovoorts. Anderen kiezen ervoor om hun partner in de wereld van hun fantasie te ontmoeten. In Japan zijn deze type van mensen gekend onder de naam 'otakus', oftewel 'excentriekelingen'. Zo kan een 'Otaku' romantische gevoelens beginnen koesteren voor een kussen, een karakter uit een video spel, of een sekspop.

Een van zulke excentrieken is de Japanner Ta Bo, een 45-jarige ingenieur die de trotse eigenaar is van een aantal Candy Girl Dolls, sekspoppen. Niet eentje dus, maar een honderdtal, met een gezamenlijke waarde van 170.000 Amerikaanse dollars. De meeste onder hen zien er minderjarig uit. Ze werden vervaardigd door de Japanse firma Orient Industries.

Echte vrouwen heeft hij voor eeuwig en altijd opgegeven. 'Een menselijk meisje kan jou bedriegen, maar deze poppen doen die dingen nooit," zei hij. "Ze zijn mijn eigendom. Voor 100 percent."

Ja, mensen houden van bezit, en bezitten mensen. Poppen zijn gewilliger.

Als Ta Bo van zijn 9 tot 5 job thuiskomt, groet hij zijn 'vriendinnetjes' één voor één en noemt ze bij hun naam. Dan steekt hij ze in bad en wrijft hen met een speciaal poeder in opdat ze er levendiger uitzien. Daarna maakt hij hen klaar om naar bed te gaan en doet ze allemaal passende lingerie aan.

Ook seks met één van hen bedrijven gaat vanzelf, zei hij. Zelfs als hij moe is, en de daad snel voorbij, is er geen van hen die preutelt, noch reclameert.

Orient Industries startte dit concept 30 jaar geleden op en vervaardigde deze bijna levensecht uitziende poppen voor gehandicapte mannen die niet in de mogelijkheid waren een levenspartner te vinden. Het is maar over de jaren dat deze poppen meer en meer aan populariteit bij andere mannen inwonnen. Ondertussen is het uitgegroeid tot een enorme rage. En natuurlijk: ondertussen zijn er in Japan ook mannelijke poppen op de markt die het geluk hebben om met vrouwen samen te leven - of, met andere mannen.






Alle gekheid op een stokje... Wat verkies je als man: het echte? Of Aiko, de fembot?



Wat denk jij hier nu allemaal van? Wat is jouw eerlijke opinie? Welke gedachten komen er in jouw hoofd op?



Antwoord niet al té snel. Oordelen is veroordelen. We leven nu eenmaal in een knotsgekke wereld en elke mens bezit zo zijn/haar eigen breinkronkels.

Jonge meisjes, en sommige volwassen vrouwen, spelen met poppen, of houden van knuffelberen. De tijden zijn veranderd: mannen dus nu ook. Dit wordt niet emancipatie genoemd, wel evrouwcipatie. Sekspoppen zijn op het eerste zicht misschien belachelijk.



Sta even stil en tracht een antwoord te vinden op de volgende vraag. Enig idee hoeveel vrouwen een vibrator bezitten, of andere speeltjes ? Zeg me eens: wat is het wezenlijke verschil ? Wat is het wezenlijke verschil tussen een orgasme bereiken met behulp van zo'n vibrator, of met de hulp van zo'n sekspop?

Feiten zijn feiten. Ondanks het feit dat een mens een lichaam heeft en dat niet is, wil dat lichaam in de eerste plaats aan haar trekken komen. De rest, indien er een 'rest' is, moet dan maar even wachten ..., tot een beter moment.

Nabericht 6/7/2011: De pvc weekmakers, ftalaten of nonylfenol, in dildo's en vibrators kunnen nierschade veroorzaken bij overmatig gebruik. Bovendien kunnen oliehoudende glijmiddelen de afgifte van ftalaten bevorderen
__________________________________________________________________________________________________________________

Nota: Spiritualia is een project van de School voor Ontwikkeling van De Innerlijke Mens VZW, afgekort DIMschool vzw. Wist je dat DiMschool vzw vooral gespecialiseerd is in het geven van allerhande unieke Cursussen en Opleidingen, waaronder Zelfkennis? Interesse? Ga naar onze andere website www.DIMschool.be - of zend van hieruit een e-mailtje naar: dim-school@hotmail.com

Commentaar


Reageer


Opgelet: momenteel ben je niet ingelogd. Om onder jouw eigen naam te posten kun je hier inloggen.

Mijn naam:    
Mijn e-mail adres:    
Mijn commentaar:
Verificatie:
Typ de code hierboven in:
 


Adverteren
Zoek&Vind
Spiritualia
Contact
Copyright © 2008-2012 Spiritualia. Alle rechten voorbehouden. | Privacy Statement | Gedragscode | Algemene Voorwaarden